Kilka informacji


Dzień dobry,

zbliża się KDF i mamy dla Państwa kilka informacji.

 
1. Grupy, które nie zrealizowały jeszcze opłaty, prosimy o przelew na rachunek bankowy, nr rachunku: 80 1240 5211 1111 0000 4928 4175 Bank Pekao S.A., odbiorca: Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku, tytuł przelewu: „Akredytacja” + nazwa formacji + kategoria + liczba osób. Opłata za 1 uczestnika wynosi 25 zł, w przypadku kolejnej kategorii tej samej osoby dodatkowe 15 zł.
2. Przypominamy o konieczności wysłania pliku muzycznego w formacie mp3, do którego tańczy grupa. Plik należy przesłać w terminie do 8.02.17 r. na adres: a.szydlowski@woak.bialystok.pl.
3. W dniu zawodów 11 lutego 2017 wejściówki może odebrać jedynie opiekun grupy, podany w rejestracji, który musi podpisać oświadczenie o zdrowiu tancerzy.
4. Proszę powiadomić rodziców swoich wychowanków, że wejście do szatni i za kulisy mają jedynie tancerze i opiekunowie grup. Zwykłe bilety do tego nie uprawniają.
5. Jeśli mają Państwo rekwizyty, przypominamy, że należy je odpowiednio zabezpieczyć, aby nie uszkodziły podłogi.
6. Jeśli chcą Państwo zamówić wcześniej obiad dla grup, zachęcamy do skontaktowania się z https://web.facebook.com/Lukaszowka/
7. Lista zespołów, które wystąpią na Koncercie Galowym w Operze, pojawi się na naszej stronie internetowej i Facebooku najpóźniej do 2 godzin po zakończeniu eliminacji.
8. Obowiązkowe szkolenie BHP dla wszystkich uczestników Koncertu Galowego w Operze odbędzie się o godz. 10.00.
9. Koniec Koncertu Galowego przewidziany jest na godz. 14.45.

Do zobaczenia na Karnawale!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *